0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Производи, Именувани Денови Временски Картички, По Пакет, Жолта, Топ12593

Производи, Именувани Денови Временски Картички, По Пакет, Жолта, Топ12593

DEN 367.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Неделните временски картички се еквивалентни на картичките од производителите на временски часовници. Форматот вклучува именувани денови. Левата страна на картичката е за дополнително време, а десната страна за редовно време. Предната страна е отпечатена во зелена боја . Екстра тешката матрица е изработена од 143 фунти. манила акции. Временските картички заменуваат 10-800292, м-33, 33 и 1950-9305 и се дизајнирани за употреба Со Акро печатење 125Р, 150Р, ЕС700, ЕС900, ЕСП180, 175ТР; Синсинати 1000, 10000; ибм часовници за печатење со десен раб; Серија Латем 4000; Симплекс КЦФ, КЦГ, ЈЦГ, зкп и 2500. Жолта, 100 ПО Пакет (Количина) ВРВОВИ Производи, Именувани Денови Временски Картички, 100 По Пакет, Жолта, Топ12593.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.