0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Крест 3д Белење Терапија Јаглен Паста За Заби, Масло Од Чајно Дрво, 4. оз

Крест 3д Белење Терапија Јаглен Паста За Заби, Масло Од Чајно Дрво, 4. оз

DEN 268.16
Достапно е за нарачката

Од стоката

Тоа не е само белење-тоа е длабока чиста терапија со јаглен и масло од чајно дрво за вашите заби! Крест 3д Терапија ЗА Белење Со Масло Од Чајно Дрво нежно ги избелува забите со отстранување на дамките од површината и ви дава чисто, свежо чувство со својот освежувачки вкус на нане. Исто така, тоа е флуоридна паста за заби која ја реминерализира ослабената глеѓ за да помогне во зајакнувањето на забите и борбата против шуплините. За најдобри резултати, спарете СО ГРБ 3Д Бела четка за заби или 3д бела електрична глава за четки за заби. Формулата со јаглен ги осветлува забите со отстранување на дамките од површината на нежен начин. Паста за заби Со Масло Од Чајно Дрво за длабоко чистење на забите. Ги зајакнува забите и ја штити глеѓта. Содржи Флуор за борба против шуплините. Долготрајно чувство на ладење со освежувачки вкус на нане.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.