0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Фалкен Зи ЗЕ А С 235 65Р 106х Перформанси Гума

Фалкен Зи ЗЕ А С 235 65Р 106х Перформанси Гума

DEN 1353.76
Достапно е за нарачката

Од стоката

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Falken Ziex ZE950 A/КАРАКТЕРИСТИКИ И Придобивки Подолготрајно траење на шарата цело време влечење подобрена зимска влеча подобрена способност за свиоци Гаранција За Опасност од патот понудена од Falken30 Гаранција За Дневно Возење понудена од Falkenoverview Falken Ziex ZE950 A/S е изведба на(повеќе..) Големина : 235/65Р18. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Перформанси. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Големина : 235/65Р18. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Перформанси. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2010-16 Кадилак СРХ Луксуз 2020-23 Шевролет Блејзер ЛТ 2020 Кадилак ХТ5 Премиум Луксуз 2021-23 Кадилак ХТ5 Ливери 2019 Шевролет Блејзер Л 2022-23 Кадилак ХТ6 Луксуз 2011 Сааб 9-4Х Премиум и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.