0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Гудјер Уверување Утеши Турнеја 225 55р Ч Гума

Гудјер Уверување Утеши Турнеја 225 55р Ч Гума

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Гудјер Уверување Утешна Турнеја е турнеја, цела сезона гума произведена за патнички возила и Теренци. Засилената внатрешна структура на гумата нуди дополнителна цврстина. Оваа додадена јачина ја подобрува стабилноста на гумата при големи брзини и спречува деформитет во нејзината структура под дополнителен притисок. Гудјер нуди гаранција од 70.000 милји За Големини со Номинална Брзина На V и 80.000 милји гаранција за абење на шарите за големини со Н и т брзина на овој модел. Уверувањето Утешна Турнеја нуди одлична влечна сила за сите временски услови и добро го зафаќа патот дури и во зимско време. Асиметричната шема на шарите обезбедува дополнително подобрена влечна сила на влажниот пат и софистицирано ракување. Периферните жлебови во моделот на шарите помагаат да се елиминира водата од под стапалото на гумата. GOODYEAR COMFORTRED ТУРНЕЈА P225/55 R16 95 H SL 740 A BSW СИТЕ СЕЗОНСКИ гуми. GOODYEAR COMFORTRED ТУРНЕЈА P225/55 R16 95 H SL 740 A BSW СИТЕ СЕЗОНСКИ гуми. GOODYEAR COMFORTRED ТУРНЕЈА P225/55 R16 95 H SL 740 A BSW СИТЕ СЕЗОНСКИ гуми. GOODYEAR COMFORTRED ТУРНЕЈА P225/55 R16 95 H SL 740 A BSW СИТЕ СЕЗОНСКИ гуми. GOODYEAR COMFORTRED ТУРНЕЈА P225/55 R16 95 H SL 740 A BSW СИТЕ СЕЗОНСКИ гуми. Одговара : 1998-99 ФОРД Мустанг ГТ 1996-99 форд Бик ШО 2003-04 Мерцедес-Бенц Е320 4матик 2001-03 Бмв 530и База 2005-06 Мерцедес-Бенц Е320 ЦДИ 2009 Ауди А4 Кватро База 2003 Кадилак КТС Луксуз 2001-03 бмв 525и база 2000-05 ЈАГУАР С-ТИП БАЗА 2007-09 Мерцедес-БЕНЦ е320 блутек 1999-2002 Волво с80 т6 2002-03 Бмв 540и База 1999-2000 БМВ 540И БАЗА 1997 Бмв 540и База 1997-2001 кадилак катера база 2006-07 ауди а6 база 1993 доџ стелт Ес 1994-95 доџ стелт Р/Т И ПОВЕЌЕ - додадете го вашето возило во Нашиот Додаток за вклопување За Да Проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.