0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Перформанси на ерл 601696ЕРЛ Цевки

Перформанси на ерл 601696ЕРЛ Цевки

DEN 2614.88
Достапно е за нарачката

Од стоката

Жарени 304 Нерѓосувачки Челик Цевки, 96 во. Должина, 5/8 во. О. Д.,.028 во. Дебелина На Ѕидот.; ЗАГРЕАНИ 304 Цевки од нерѓосувачки Челик се продаваат само на прави должини. Идеален за прецизни системи за тврда линија и може да се полира за сопствен изглед. Лесно се формира во единечен или двоен одблесок (двојниот одблесок бара висококвалитетна алатка за формирање).; Лесно Формирана w / Алатки. За Речиси Секое Барање. Може Да Се Разгори. Се испраќа Само во Права Должина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.