0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Алба Ботаника Добрите И Здрави Места Ги Нема Коректор, 1. Оз

Алба Ботаника Добрите И Здрави Места Ги Нема Коректор, 1. Оз

DEN 703.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Исчистете Ги Темните Дамки! Кога ви треба цела корекција На тен, алба ботаника ја доби стоката. Екстрактот Од Кора Од Салицилна Киселина и врба во овој хидратантен крем гел помага да исчезнат досадните темни дамки и траги од минатите акни додека целото лице е рехидрирано. Мешавината од кељ, Спанаќ и Швајцарска Блитва на алба ботаника, полна Со Лутеин, повеќе витамини и други фитонутриенти, ја прават кожата добра за сјај! Добрите И Здрави Точки Ги Нема Коректор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.