0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Оукли ОО9263-Турбина-Сив Чад Жад Иридиум Поларизиран Од Оукли За Мажи Очила За Сонце

Оукли ОО9263-Турбина-Сив Чад Жад Иридиум Поларизиран Од Оукли За Мажи Очила За Сонце

DEN 3584.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Релаксаторот За Мешавина Од Путер има путер од какао, шеа путер и мед кои ја одржуваат косата здрава за време на релаксирачкиот процес. Овој лесен релаксатор за плакнење го оптимизира зацрвстувањето и кондиционирањето. Оукли ОО9263-09 Турбина-Сив Чад/Иридиум Од Жад Поларизиран Од Оукли За Мажи - 65-17-132 мм Очила за Сонце.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.