0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Фрог Тогс Рана ВТОРА Пвц Градите Вадер

Фрог Тогс Рана ВТОРА Пвц Градите Вадер

DEN 799.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Realtree Max5 l Големина 12 најлон армиран пвц горниот со целосно снимени и запечатени рабови. 2 мм неизолирана пвц чизма со исчистена или чувствувана надворешна ѓон. Прилагодливи трегери Со Н-назад со заклучување на токи за брзо ослободување. Превртете го џебот на градите. Извлекување на градите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.