0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Камбро 10. Оз. Буџетски Чинии За Салата, 72ПК, Црна, СБ55-110

Камбро 10. Оз. Буџетски Чинии За Салата, 72ПК, Црна, СБ55-110

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Буџетските Чинии За Салата обезбедуваат економичен, атрактивен избор за сервирање овошје, салата, лушпи и десерт. Дизајнирани од издржлив материјал одобрен ОД ФДА, овие чинии се препорачуваат за угостителство, барови за салати и бифе. Одлично за јадења за самопослужување и отпорни на дамки, киселина и мириси за трајна употреба. Достапно во три големини и две класични бои за разноврсност во апликациите. Изборот за купувачи кои се свесни за трошоците, Буџетските Чинии го нудат најдоброто во цената без да се загрози презентацијата. Овие чинии отпорни на удари се спротивставуваат на дамки, киселини и мириси. Направено од фда прифатен материјал. Случај пакет : 72. Ниска цена, но квалитетна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.