0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Климер Б Прирачник За Поправка На Жива - 1972-1989

Климер Б Прирачник За Поправка На Жива - 1972-1989

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Прирачниците за Clymer Marine и PWC се извор број 1 за САМОСТОЈНО одржување, решавање проблеми и поправка. Со чекор-по-чекор процедури во комбинација со детална фотографија и широка употреба на прегледи на експлодирани делови, прирачниците За Климер се задолжителна алатка за самостојниот човек. Climer B726 е Прирачник За Поправка на Жива Надвор. Овој прирачник опфаќа 1972 до 1989 Година Меркур Вграден 3, Вграден 4, Вграден 6 и В6 Надворешни Плочи кои се движат од 45 - 225 КС. # 1 извор ЗА САМОСТОЈНО одржување, решавање проблеми и поправка. Чекор-по-чекор процедури во комбинација со детална фотографија. Експлодира делови пати. За 1972 до 1989 Година Меркур Вграден 3, Вграден 4, Вграден 6 и V6 Надворешни Плочи кои се движат од 45 - 225 КС.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.