0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мини БРИШЕЊЕ Мала Електростатска Метла Со Влакна И Сет За Прашина-Сина

Мини БРИШЕЊЕ Мала Електростатска Метла Со Влакна И Сет За Прашина-Сина

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Лесен за употреба и многу ефикасен, тоа е неверојатна иновација за сопствениците на миленичиња, родителите и авантуристите кои патуваат.Мини БРИШЕЊЕ На Најефикасната Компактна Рачна Метла Во Светот Досега.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.