0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Исечете го женскиот блусон ракав на врвот

Исечете го женскиот блусон ракав на врвот

DEN 297.44
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нека тече! Овој ветровит врв од лажичка го задржува вашиот стил лесен и без напор. Поставете го тоа над тексас шорцеви и добијте го тој прекрасен изглед-дури и да се забавува. Исклучиво на. Приближно. Мерења на модели : Висина : 5’9 ”, половината : 24”, биста : 32 ”, колкови : 34”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Екипаж со копче за грб и копче за клучеви. Долги, блузонски ракави со еластични манжетни. Отворени детали за капчиња за јарем; Замав полите. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Womenенски блузонски ракав на врвот од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.