0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Време Униз Митрополитот+ Темно Кафеав Сребрен Тон Црн Часовник, Кожен Ремен

Време Униз Митрополитот+ Темно Кафеав Сребрен Тон Црн Часовник, Кожен Ремен

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Следете Го Вашиот Активен Живот. Овој стилски тракер за активности ја спојува функционалноста на лентата за следење активности со изгледот и чувството на традиционалниот аналоген часовник. Единствената четврта рака ги следи дневните чекори, растојанието и % до целта веднаш на бирање. Митрополитот+ користи Технологија Bluetooth за да се поврзе Со Апликацијата Timex на вашиот телефон што ја следи секојдневната активност, вклучувајќи чекори, растојание и потрошени калории. Апликацијата телефон ги зачувува вашите податоци за да можете да пристапите и да ги анализирате во секое време. Овој часовник има и ремени за брзо ослободување за да можете лесно да го промените вашиот изглед за неколку секунди. Прилагодлив темно кафеав ремен од вистинска кожа со пролетни шипки за брзо ослободување се вклопува до 8-инчен обем на зглобот. Сиво бирање со маркери од портокалови часови; две ретроградни под-бирања се синхронизираат со вашиот телефон преку Bluetooth. Месинг куќиште со сребрен тон 42мм со кристал од минерално стакло; индигло бирање на часовникот за осветлување; прозрачни раце. Отпорен на вода на 50 метри( 165 стапки) : општо земено, погоден за кратки периоди на рекреативно пливање, но не и нуркање или нуркање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.