0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Гуни-Парче Ѕид Постер, 22.375 34

Гуни-Парче Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овие Трендови Меѓународни Постерот На Ѕидот Гуни - Парче Е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Постер За Ѕидови Гуни - Парче : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се печатат На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.