0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Датон Лејнсон ПВЦ Винч Ремен И Кука

Датон Лејнсон ПВЦ Винч Ремен И Кука

DEN 4255.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Најлон. За макари преку 600 фунти. капацитет. 1"x18" најлон ремен јамка за обезбедување НА PWC на приколка. Поединечно картички. MFG# 24291 UPC# 085077242911 Datton-Lainson 24291 Winch Ремен И Кука за PWC : Дизајниран За апликации PWC приколка. 12 ' ремен со кука. Вклучува 1" х 18 " јамка. Челичната кука има цврстина на истегнување од 3750 фунти. Вклучува хардвер за монтирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.