0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
'Нил Женска Епска Патент За Грб Целосен Мокар

'Нил Женска Епска Патент За Грб Целосен Мокар

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Епот има многу исти одлики како и нашите врвни мокри костуми, вклучувајќи 100% ултрафлекс неопренови, затворање на вратот со двојна заптивка, лсд (лумбален беспрекорен дизајн) и реинженериран прикриен патент за затемнување. Чистата графика и острите стилски линии го прават Епот најдобра вредност во индустријата. Назад Поштенски-Лесен Влез. Стратешки Беспрекорни Лопатки Зони. Двојно Супер Печат Вратот. Надворешен Џеб За Клучеви со Јамка. Рачна Манжетна Бод Ракав Сидро. Крипто Колено Паџ. Ултрафлекс. Флуидфлекс - „ И Заштитен Ѕид. Залепени И Заслепени Шевови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.