0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Скокоткана Розова Наметка Без Ракави Пончо Со Средна Должина Со Едно Гради, Пакување

Скокоткана Розова Наметка Без Ракави Пончо Со Средна Должина Со Едно Гради, Пакување

DEN 2224.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Забавни, модерни и достапни додатоци кои оставаат насмевка на вашето лице. Нашата цел е да ви оставиме чувство, добро..Скокоткана Розова! Било да е тоа пријатна шамија за fall и зима, или забавно летно пончо со реси! Една големина најмногу одговара. Супер мек, пријатен, удобен и не-чешање. Одличен додаток добро преминува од ден во ноќ во секоја сезона - пролет, лето, fall или зима! Додадете стилски допир на облека за секоја пригода-вечерно излегување, во канцеларија или за обичен викенд бранч. Класичен дизајн на блок во боја со различни опции за боја направете совршени подароци за празници, родендени, годишнини и многу повеќе. Скокоткана Розова Корална И Сива Боја Памучно Пончо : Користи : модерна обвивка за секоја облека. Вклучува : Пончо. Упатства За Нега : Ладно Миење Раце, Суво Линија, Ниско Железо. Материјал : Плетете 100% Памук. Земја На Потекло : Кина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.