0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Trim Trim компатибилен со Chevrolet Malibu Front, пониско црно

Trim Trim компатибилен со Chevrolet Malibu Front, пониско црно

DEN 899.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color/Finish : Black Interchange Part Number : 22818022, GM1007112 Replaces OE Number : 22818022 Replaces Partslink Number : GM1007112 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive for your rebuild, repair, и потреби за одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стариот фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : пред, доленчевролет2013 Малибу (подмодел : Еко, ЛС, ЛТ, ЛТЗ) го заменува бројот на ОЕ : 22818022. Број на размена на дел : 22818022, GM1007112. Се вклопува во Изберете : 2013 Chevrolet Malibu 2 LT и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.