0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Студената индустрија детална студија за растенија Ботаничка графичка уметност галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн од визија студио

Студената индустрија детална студија за растенија Ботаничка графичка уметност галерија завиткана од платно печатење wallидна

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија. Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 30 x 1,5 x 40 преголема : 36 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : растение; Цветен дизајн; Образец; Лист; Цвет, билка. Дизајн од Визија Студио.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.