0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Каролини Богатства BB3725WALV Кавкаски Овчар Куче Шаховска Табла Сини Метални Ѕидни Уметнички Дела ЉУБОВ, 12X12, повеќебоен

Каролини Богатства BB3725WALV Кавкаски Овчар Куче Шаховска Табла Сини Метални Ѕидни Уметнички Дела ЉУБОВ, 12X12, повеќебоен

DEN 479.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Каролини Богатства BB3725 WALV Кавкаски Овчар Куче Шаховска Табла СИНИ Метални Ѕидни Уметнички Дела LOVEУБОВ, 12 X12, ПОВЕЌЕБОЈНИ Уметнички Дела ОД Метални Ѕидови LOVEУБОВ со специфични раси на кавкаски овчарски уметнички дела ОД еден од нашите уметници или графички дизајнери. Ова парче ѕидна уметност на сите им ја покажува вашата ЉУБОВ. Рака со ѕидни уметнички дела внатре или надвор. Одлично за спална соба, канцеларија, трем или дневна соба. Буквите Л, О, В и Е се исечени од челик и украсени со алуминиумски круг што содржи уметнички дела од еден од нашите уметници. Буквите се насликани со рамна црна мат боја и алуминиумскиот круг е отпечатен во целосна боја и прикачен. Вклучени се две дупки во парчето за да помогнат во закачувањето на уметничкото дело. Користете мал шајка или друг висечки уред. Овој производ е со димензии 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи. ОВОЈ МЕТАЛ Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВТА е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Мери 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.