0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Младински Бургундија Колорадо Лавина Лого На Зборови Маица Со Долги Ракави

Младински Бургундија Колорадо Лавина Лого На Зборови Маица Со Долги Ракави

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Помогнете му на вашето дете гордо да го повтори својот тим со оваа оригинална Маица Од Лавина Во Колорадо. Се одликува со безвременска графика Од Лавина Во Колорадо што го прави одлично зграпчување за денот на играта. Плус, меката ткаенина ја максимизира удобноста за да се чувствувате опуштено целата игра. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Долг ракав. Официјално лиценциран. Графика за печатење на екранот. Вратот на екипажот. Увезени. Бренд : Надворешни Работи. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 100% Памук.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.