0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Модвеј Објавува Бисквит Тафтувана Тапацирана Ткаенина Трпезариска Столица Комплет Во Теал

Модвеј Објавува Бисквит Тафтувана Тапацирана Ткаенина Трпезариска Столица Комплет Во Теал

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Искусете го суптилното мајсторство На Комплетот За Јадење На Парсонс Парсонс од 2. Елегантното тафтување со бисквити создава квадратна шема додавајќи визуелна длабочина и елегантна привлечност. Објавувањето има густо обложено седиште од пена покриено со мек и издржлив полиестерски тапацир и зајакнато со синусен систем за поддршка на пружината. Поддржан од рамка од цврсто дрво и странични носилки, Објавувањето безбедно се потпира на четири нозе од гумено дрво со капачиња за стапала што не се означуваат во овој безвременски стол за јадење од ткаенина за модерниот дом или стан. Стол Тежина Капацитет : 331 фунти секој. Сетот Вклучува : . ДВОПРОГЛАСЕН БИСКВИТ ТАФТУВАН Трпезариски Стол ЗА ЈАДЕЊЕ СТРАНИЧЕН СТОЛ-МЕК и издржлив полиестерски тапацир покрива густо обложено седиште од пена. Поместеното седиште на Promulgate е поддржано од рамка од цврсто дрво подобрена со странични носилки. ЕЛЕГАНТНО ТАФТУВАЊЕ СО КОПЧИЊА-тафтувањето Со Бисквити додава шармантна геометриска шема што ја подобрува секоја модерна поставка за јадење. Објавувањето користи квадратен стил на тафтување заедно со класичните елементи на дизајнот. УДОБНО СЕДЕЊЕ-Синусниот систем за поддршка на пружината во густо обложеното седиште од пена создава богато искуство за опуштање за време на разговорите за вечера. Максимален капацитет на тежина : 331 фунти. НОЗЕ ОД ГУМЕНО ДРВО-Четири цврсти нозе од гумено дрво ја комплетираат дрвената рамка Поддршка Мотивирајте И дојдете со капачиња за стапала што не означуваат за да го заштитите интегритетот на подот. ДИМЕНЗИИ НА СТОЛ за ЈАДЕЊЕ - Дополнете ја вашата куќа на фарма, традиционален или современ аранжман за трпезарија. 17.5 "Л х 18" В х 37.5 " Х.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.