0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
30W 20H 5ID 1 2C 1 P Бо Архитектонски Одделение Пвц Современи Таванот Медалјон

30W 20H 5ID 1 2C 1 P Бо Архитектонски Одделение Пвц Современи Таванот Медалјон

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран тавански медалјон. Целосно променете го изгледот на таванот во мрачен или постар стил со декоративен пвц тавански медалјон. Направете голема разлика, додавајќи го завршниот допир на вашето светло со координативен медалјон на таванот. Со неограничени дизајни, нашите медалјони додаваат димензија, текстура и карактер што одговара на секој стил на декор. Јасни детали со огромна колекција на ексклузивни дизајни. Може да се исечат, дупчат, залепат, заковаат или навртуваат со вообичаени алатки. Подготвен за боја или вештачка завршница. Додадете висока надградба ефтино. Инстант реновирање со минимално време и напор. Секој стил доаѓа во повеќе големини и опции.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.