0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мерач За Обележување На Прецизност На Филе,Квадратен Владетел За Пишување Дрво, Линијар За Маркери За Пишување

Мерач За Обележување На Прецизност На Филе,Квадратен Владетел За Пишување Дрво, Линијар За Маркери За Пишување

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Карактеристики* Анти - ' рѓа и антикорозија, фина изработка без бруси*врежана Линија Со Магнетна лента, јасна скала, лесна за читање* ковање Јаглероден челик. Подолг век на траење*ротирачки тип - фиксно копче, копче за заклучување може да го поправи слајдот на дебеломер*стандард За Индустриски производ, широко користен во сите видови механичка обработка означувањеспецификацијаимето на производот : обележувањематеријал : процес на скала на јаглеродни челик : магнетна лента филмспецификации : 0-200мм/0-250мм/0-300ммградуација вредност : 0,1 ммпакување : картонска пакувањеточност : 0,1 мм дебелина : тело на владетелот околу 3мм (главен владетел)употреба на производот : мерење на ознаката список за означување1*обележување владетел анти- ' рѓа и антикорозија, фина изработка без бруси. Магнетна лента врежана линија, јасна скала, лесна за читање. Јаглероден челик фалсификување. Подолг работен век. Ротационен тип-фиксирано копче, копчето за заклучување може да го поправи слајдот на дебеломер. Стандард за индустриски производи, широко користен во сите видови обележување на механичка обработка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.