0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Куќа На Зачини Лаксми Анасон Семиња, оз

Куќа На Зачини Лаксми Анасон Семиња, оз

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Анасон Семиња 7 мл (200 гр) Квалитетот е наш бизнис. Веб : . Производ На Индија. Спакувани на линија која обработува кикирики, тринути и пченица. Овој производ е обработен со најсовремена достапна опрема но дури и со најголема грижа мал камен, почва или друг странски материјал може да избега од откривање. Препорачуваме испитување и испирање пред да продолжите со вашиот омилен рецепт. 7 мл (200 гр) 127-40 Willets Точка Бул Испирање, ЊУЈОРК 11368 Анасон Семиња. Квалитетот е наша работа. Веб : . Производ На Индија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.