0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Базен Мајстор Аква Лансирање Слајд

Базен Мајстор Аква Лансирање Слајд

DEN 2559.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Лесно се прицврстува на секое стандардно црево.5" (приближна издувана големина). Овој слајд за вода во базенот е изграден од издржлив винил со 14 мерачи и има димензии 92" х 34,5". 2 цврсти рачки за да помогнат во поставувањето на слајдовите. Преголемата основа на надувување и страничните шини на браникот обезбедуваат удобност при лизгање во базенот. Без разлика дали се забавувате со група пријатели или уживате во некое интерактивно семејно време, овој слајд е забавен додаток на оазата во вашиот двор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.