0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Pockers Men Strage Fit Smart Tech City Tech панталони панталони

Pockers Men Strage Fit Smart Tech City Tech панталони панталони

DEN 399.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Инженерски со нашата ткаенина Smart 360 Tech ™, нудејќи технологија за истегнување на ниво на перформанси и влага. Ова вклопување е исправено и опуштено, никогаш не меки. Направено со Repreve®, полиестерско влакно извори од шишиња со рециклирана вода. Флекс комфорна лента.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.