0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Sumn Industries Glam Mode Book Set леопард пумпи потпетици etет црно врамени пловечки платно wallидна уметност, 16x20

Sumn Industries Glam Mode Book Set леопард пумпи потпетици etет црно врамени пловечки платно wallидна уметност, 16x20

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација за дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . уметнички дела идеални за секоја дневна соба, ден, влез, спална соба, канцеларија, кујна или бања . Дизајн од Аманда Гринвуд.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.