0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Свежо женски цврсто влечење на skort

Свежо женски цврсто влечење на skort

DEN 285.12
Достапно е за нарачката

Од стоката

Свежо се занимава со лето инспириран пристап кон нивните дизајни, обезбедувајќи удобно и стилско чувство. Ова влечење на Skortfeatures Еластична половината на влечење, како предни и задни џебови за леснотија, и цврст дизајн на боја за без напор. СКОРТ е околу 19 инчи од половината. Памучен спандекс. Увезени. Машинско миење. Туркајте суво. 4 in. Inseam.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.