0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лука-9.25 Мала Вазна Бела Фау Мермерна Завршница-Елен Дома-857-177

Лука-9.25 Мала Вазна Бела Фау Мермерна Завршница-Елен Дома-857-177

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Колекција : Лука, Материјал : Земјени Садови, Ширина/Дијаметар : 6", Висина : 9,25", Длабочина/Продолжување : 6", - Бигор : Лука вазна - МАЛА (6 Wx9, 25 H) / Стил : Преоден / Подстил : Лукс/Глам/Инспириран Од Природата/Органски.- Лука-9.25 " Мала Вазна Бела Вештачка Мермерна Завршница-857-177 Лука Вазна-МАЛА (6 Wx9, 25 H).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.