0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сет на црвена кралица со 6 парчиња Chambray

Сет на црвена кралица со 6 парчиња Chambray

DEN 379.04
Достапно е за нарачката

Од стоката

Комплетите за чаршафи со чаршафи имаат привлечност на сите свои помогнати од ефектот обоен од предиво, овие комплети на листови додаваат чувство за стил и класа. 6 -те достапни бои (црвена, тексас, сина, сива, таупе и овесна каша) се совршен натпревар за секој декор. Опуштете се на меката мазна удобност што ја нудат овие чаршафи. Достапно во Twin & Twin XL (3 парчиња комплети), како и F/Q/K (6pc сетови) - сет вклучува : 1 рамен лист, 1 поставен лист, 4 перници (сет од 6 парчиња) - 52% памук 48% поли - y/ D Chambray Effect - Машината за перење - Додава стил и удобност - Атрактивна палета на бои - дизајнирана да одговара на душеците до 16 ".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.