0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Чудо девојки на нација 4- тексас извезен фустан

Чудо девојки на нација 4- тексас извезен фустан

DEN 254.24
Достапно е за нарачката

Од стоката

Со шармантен појас на појас, копчето Wonder Nation Girls Down Down Burts Fuest ќе има Divas да танцува наоколу во деликатен стил. Овој 100% памучен фустан е мек и удобен, со стилски детали како 3/4 ракави и здолниште за замав. Wonder Nation Girls 4-18 & Plus Копче надолу фустан од кошула : 100% памук. Предно затворање на копчето. Цветни везени предни јарем. 3/4 тркалаат ракави и замав здолниште. Отстранлив појас на појас со акцент на вратоврска. Свртете се внатре, машината измијте ладно. Големини : XS (4/5), S (6/6x), M (7/8), L (10/12), 10/12 Plus, XL (14/16), 14/16 Plus, XXL (18 ).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.