0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Вичита Ополи Игра На Табла

Вичита Ополи Игра На Табла

DEN 319.52
Достапно е за нарачката

Од стоката

КАКО ДА НАПРАВИТЕ ИГРА ЗА ГОЛЕМИОТ ГРАД ВИЧИТА? Иако е невозможно да се вклучи сѐ, ја заглавивме ЦЕЛАТА ВИЧИТА што можевме во оваа кутија. Полн е со авантури на отворено, семејни атракции и богати традиции - малку нешто за секого! Барате забавен начин да ја доживеете ВИЧИТА? ЕВЕ ЕДНА БРЗА ИДЕЈА ЗА ТОА КАКО ДА СЕ ИГРА! Купете ги вашите омилени имоти НА ВИЧИТА, зголемете ја киријата со собирање Градски Блокови и тргување со Нив За Клучеви од Градот. Звучи лесно? Па, додадете некои сообраќајни метежи, данок на имот и казни за паркирање и станува малку потешко и многу позабавно! Вичита ОПОЛИ Игра На Табла, Доцна За Небото. Одлична игра за секого, од тинејџери до возрасни! Возраст 8 и повеќе; 2-6 Играчи. Тематски околу вашиот град!. Возбудлива и едукативна игра; Забава, семејна игра на табла; За Деца и Тинејџери преку Возрасни!. Изберете традиционална игра или едночасовна верзија. Одличен подарок и за жителите и за посетителите. А Доцна За небото-ОПОЛИЈА игра на табла.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.