0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Чиста Лажичка Вратот Маица

Женски Чиста Лажичка Вратот Маица

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

3.2 мл., претходно испукан 100% памук со прстен; 40 синглови; Хедери-60/40 поли/чешлан памук со прстен; Хедер Греј - 90/10 чешлан памук/поли; јака со една игла; шиење со двојна игла на ракавите и долниот раб; Стандарден Oeko-Tex® 100 Сертифициран; се одликува со етикета Со Солзи; опремен силуета со лента за прикажување, ракави со капачиња и странични рабови; Женски клементина чиста лажичка вратот маица.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.