0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Месојад бонбони говедско месо

Месојад бонбони говедско месо

DEN 735.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Cansivore Candy Smoky Sriracha има и закуска со малку маснотии што е совршена за брзо рафал на енергија. Оваа закуска за време има вкус на наводнување со уста што е навистина врвен третман за erkубовникот на говедско месо! Секоја торба вклучува бесплатна чепкалка за заби. Оваа погодност уверува дека откако ќе завршите да јадете оваа премија закуска со месо, ја освоивте? Не мора да се грижите за тоа што Јерки е фатен во забите. Високо квалитетен вкус на говедско месо од говедско месо; Купувачот добива три удобни торби со 3oz со секоја набавка; Совршена закуска што треба да се однесе во теретана, кампување, пешачење, патувања или канцеларија; Без конзерванси сите природни без MSG се намалуваат највисоко рангирани артески erkерки; 24g протеини! Вкусен нов начин да ја добиете вашата експлозија на протеини! Повторно залепена торба. 12-месечен рок на траење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.