0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Војаџер 7 16gb Таблет Андроид ОС-Пинк-RCT6873W42

Војаџер 7 16gb Таблет Андроид ОС-Пинк-RCT6873W42

DEN 799.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Тие се идеални за употреба околу домот и во движење со Wi Fi или 3-4 G мобилни широкопојасни врски (плаќајте додека одите, договорот може да биде потребен за услуга).2 ghz четири-јадрен процесор. Таблет Компјутерите функционираат како секундарен уред за секојдневни забавни цели и не се наменети да го заменат компјутерот.0 порта, приклучок за слушалки, приклучок за микрофон. 7" екран на допир, 1024 x 600 резолуција, виртуелна тастатура со Swype. Работејќи На Андроид 8. Споделете насмевка со пријателите и семејството користејќи ја предната камера на таблетот. 1gb DDR на системска меморија. Повеќето таблети се базираат на помал оперативен систем, кој ви овозможува да купувате и преземате дополнителни апликации од поддржани продавници. Google Play (за апликации).Воведување на rca Voyager 7-инчен Google Сертифициран Таблет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.