0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Екена Милворк 18W 47 H Вистински Одговара Пвц Еден Панел Шевронен Модерен Стил Фиксна Монтажа Ролетни, Суво Грозје Кафеава

Екена Милворк 18W 47 H Вистински Одговара Пвц Еден Панел Шевронен Модерен Стил Фиксна Монтажа Ролетни, Суво Грозје Кафеава

DEN 6684.16
Достапно е за нарачката

Од стоката

Оваа иновативна линија На Вистински Фит пвц ролетни се издвојува со тоа што е проект-совршен по стандардна цена на производот. Проект-совршено значи дека не мора да одите на лов на стандардна бленда за да одговара на вашиот проект; можете едноставно да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цена"надвор од полицата". Произведен Од Пвц Од Архитектонско одделение, секој производ силно се држи против временските услови, е без одржување и доаѓа со доживотна гаранција. Прилагодено дизајниран и рачно составен според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични дрвени ролетни. Непропустливи за ефектите од нормалните временски услови. Додава вредност и убавина во секој дом. Може да се користи во директен контакт со ѕидарски. Може да се користи во директен контакт со влага.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.