0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Килими Америка Ludlow MD35D Минк Виндзор Преодна Гроздобер Сива Површина Килим, 8 '0 X10 ' 0

Килими Америка Ludlow MD35D Минк Виндзор Преодна Гроздобер Сива Површина Килим, 8 '0 X10 ' 0

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Одликувајќи се со раскошни килими што течат со раскошни дезени, традиционални дизајни на мотиви кои цветаат и се навиваат низ целиот тепих и современи палети на бои од тегет, крем, сиви и слонова коска, оваа колекција повторно ги замислува семејните богатства на свеж, модерен начин. Благодарение на природниот материјал отпорен на дамки, ова извонредно парче изјава благодатно ќе старее со вашиот дом.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.