0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Брат Вистински LC402XL 3PK Касети Со Мастило Со Висок Принос Цијан, Магента И Жолт Печатач

Брат Вистински LC402XL 3PK Касети Со Мастило Со Висок Принос Цијан, Магента И Жолт Печатач

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Секогаш верувај Брат Вистинско мастило за супериорен квалитет и перформанси на инк-џет печатење. можете постојано да се потпирате. Брат Вистински LC402 XL 3 PK касетите со мастило со Висок Принос даваат конзистентни, професионални резултати и ултра-погодност со принос до 1.500 страници.1 Овој пакет од 3 пакувања содржи по еден кертриџ со висок принос од Цијан, Магента и Жолто мастило. Сите Брат вистински касети со мастило се интелигентно дизајнирани да работат беспрекорно со вашиот брат инк-џет печатач за конзистентни, сигурни резултати. Брат Вистински LC402 XL 3 PK е за употреба со следните инк-Џет во Боја на Брат сите-во-едно печатачи : MFC-J5340 DW, MFC-J6540 DW,MFC-J6940 DW. Наслов На производот Брат Вистински LC402 XL 3 PK 3-Пакет Стандардни Касети Со Принос Cyan, Magenta и Жолто Мастило – вклучува 1 кертриџ со висок принос секој Од Cyan, Magenta за дополнителни информации за приносот на страницата, видете /pageyeld.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.