0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Летни Фустани За Жени Женски Летни Ракави Топка Вратот Сонцето Фустан Мини Резервоар Плажа Фустан Темно Сина Л

Летни Фустани За Жени Женски Летни Ракави Топка Вратот Сонцето Фустан Мини Резервоар Плажа Фустан Темно Сина Л

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

94"Length : 90cm/35.82"Waist : 128cm/50.52" половината : 112cm/44. Ние сме специјализирани во дизајнот, производството, дистрибуцијата и малопродажбата на облека и додатоци.58" Должина : 88см/34.43"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 108cm/42. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија 4.65"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 102cm/40. Летни фустани за жени 2023 година, ова е стилски фустан од 2023 година што дефинитивно ќе ве натера да блеснете во толпата. ??Идеален подарок : стилски подарок за најблиските или пријателите на родендени, Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнините итн.80"Waist : 98cm/38.09" должина : 91cm/35.83"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 116cm/45. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Цврста боја : Редовно Вклопување : соодветна Големина Дебелина : Стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 опсег На Грешки Во Женскиот Фустан 1-3cm Size USUKEUBust Waist Length S483496cm/37.39"Length : 95cm/37.83"XL101440116cm/45.61"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 124cm/48.43"L81238108cm/42.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.