0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ла Павони Паб Група Комерцијални Еспресо Капучино Машина

Ла Павони Паб Група Комерцијални Еспресо Капучино Машина

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

ПАБОТ ЛА ПАВОНИ 1М-Б, Ефикасен и економичен, потребни се само 120 V. ла павони паб серија еспресо/капучино машини. 1 група кафе, 1 стапче за пареа, 1 чешма за топла вода. 150 пијалок дневно излез. Единечни и двојни портафилтри. Автоматско полнење вода. Рачен рокер прекинувач кафе испорака. Видливо стакло за видување. Вклучен е 8 литарски омекнувач на вода. Директна водоводна линија, котел од 6 литри, Компактен 15" широк х 21 х 21 .Волт 120/1500 вати.ЕТЛ Наведени. Произведено Во Италија Пренослив комерцијален еспресо капучини машина топла вода диспензерот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.