0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Божиќни Украси Дозвола Новогодишна Елка Украс Приврзок Партија Материјали Дрво Виси Пластична Топка 1.57 Во Дозвола

Божиќни Украси Дозвола Новогодишна Елка Украс Приврзок Партија Материјали Дрво Виси Пластична Топка 1.57 Во Дозвола

DEN 270.24
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите, но не и истите перформанси на различни тела како на моделот. ☎ УСЛУГА : доколку има некаков проблем со превозот или услугата, слободно контактирајте не. Добредојдени сте да поставите нарачка или барање во секое време✿.Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.24 ПАРЧИЊА Украс За Новогодишна Елка Приврзок За Забава Материјали Дрво Виси Пластична Топка 4см/1. Совршен домашен декор за разновиден приказ На Божиќ, свадба, свршувачка, годишнина, забава, како обесени украси на гранки од дрвја, централни парчиња маса, околу банистер, над приемот итн. * Производите НА НАМАНИЛ се применливи за : дневна соба / салони / дневна соба / дневна / салони / спална соба / спална соба / студиска соба / домашна канцеларија / балкон / бања / кујна / кујна / кабинети / веранда / декор на маса / декор на ѕид / декор на врата / работа / канцеларија / училиште / дома / шопинг / запознавање / свадба / одмор / забава / матурска / клуб / паб / ноќно излегување / коктел / патување / патување / патување / ОТВОРЕНО / базен / кампување / подароци / подароци / модна фотосесија / улица.Направете одличен додаток на Вашите божиќни украси и празнична декорација. Секој домашен декор, кујна и друго може да се пребарува според нашето име за да ги пронајдете производите што ги сакате : наманил+ ххх производи/материјали. Ви благодариме и среќно купување! Добредојдовте ВО НАМАНИЛ! Ние во НАМАНИЛ продаваме разни Видови Практични и Исплатливи потреби за домаќинството.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.