0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Залив Поглед Конзола Маса-Топло Кафеава

Залив Поглед Конзола Маса-Топло Кафеава

DEN 1175.52
Достапно е за нарачката

Од стоката

Елегантна и софистицирана, Нашата Маса За Конзоли За Поглед На Заливот со модерен стил На Х-Дизајн располага со секоја дневна соба или спална соба. Х столбовите затвораат помал простор за складирање. Двете фиоки се во контраст со рачките од нерѓосувачки челик за да ја нагласат модерната енергија на колекцијата Bay View. Изграден од цврсто дрво за трајна убавина. Карактеристики : Модерниот Х-Дизајн додава современа елеганција во вашата соба. Пространата отворена основа ја зголемува корисноста без намалување на просторот на подот. 2 практични фиоки се повлекуваат со рачка од нерѓосувачки челик за да обезбедат простор за чување на вашите најважни работи. Богатата топла кафеава завршница го нагласува секој стил на домашен декор за мир на умот. Конструкција од цврсто дрво за зголемена издржливост и долговечност. Лесно и лесно склопување. Не Е Произведено Во Кина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.