0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Орфит Еко Блек нс, 24 36 1 8

Орфит Еко Блек нс, 24 36 1 8

DEN 176.80
Достапно е за нарачката

Од стоката

Орфит Еко Блек НС има обложен нелеплив, црн материјал кој е дизајниран за големи и крути ортози. Материјалот не се држи до завои или облекување и спречува случајно поврзување. Овој производ има привлечна мазна завршница која е отпорна на отпечатоци од прсти и траги. Изработен е од висококвалитетен рециклиран материјал. Прикажаната ставка Е Орфит Еко Блек НС, 24 "х 36" х 1/8", не перфорирана. Орфит Еко Црниот Нс Антибактериски има обложен нелеплив, црн материјал кој е дизајниран за големи и крути ортози. Материјалот не се држи до завои или облекување и спречува случајно поврзување. Прикажаната ставка Е Орфит Еко Блек НС Антибактериски, 24 "х 36" х 1/8~ не перфорирани.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.