0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Летни Врвови За Жени Обични В-Врат Еднобојни Преклопи Тенок Фит Маица Со Кратки Ракави Женски Блузи Облечена Блуза

Летни Врвови За Жени Обични В-Врат Еднобојни Преклопи Тенок Фит Маица Со Кратки Ракави Женски Блузи Облечена Блуза

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

***** Добредојдовте во мојата продавница,ви посакувам среќен шопинг * * * * * Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105cm/41.34 "Ракав : 20cm/7.87" Должина : 69cm/27.17 " Удобен Материјал Изработен од полиестер, Добар квалитет. Ткаенината е мека лесна и удобна.Не проѕирно .одлично за секојдневно носење. Стил овој женски врв е толку трендовски и симпатичен, можете да ги спарите овие кошули со фармерки и чизми, толку удобен изглед!Основен стил, лесен за совпаѓање со што било, одличен за викенд, работа,училиште,спорт, дружење или секојдневно секојдневно носење. Погоден за секојдневен живот, забава, училиште, одмор, канцеларија, работа, спортска облека, дом итн. Функција Висок Квалитет! Секојдневен стилски и моден специјален дизајн, погоден е за секоја форма на тело луѓе,Уникатен стил,прават да изгледате поубаво, стилски, секси и елегантно. Прилики Совршена Цела Сезона Колекција! Класични Парчиња, Кои Ви Носат Удобно, Но Елегантно Искуство Со Носење. Лесно е да се облече и соблече и да одговара на друга облека. Овие врвови се дизајнирани со шик стил и висок квалитет. можете да го носите директно со кратки фармерки, хеланки, здолништа и чизми.Ова е дефинитивно задолжително во вашата гардероба. Инструкции За перење Машина за перење, рачно перење ладно. Ве молиме наведете ја табелата со големини подолу на "опис На Производот" пред да нарачате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.