0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Без граници на памук од памук на јуниори, големини XS-3XL

Без граници на памук од памук на јуниори, големини XS-3XL

DEN 223.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Одржувањето на удобно под сето тоа без гајлеста гаќичка. Изработени во мека, дише мешавина од памук, овие гаќички се карактеризираат со тенка, затегната еластична лента за половината и дизајн без ознаки, така што ќе се чувствувате добро во текот на целиот ден. Достапно во отпечатоци и цврсти материи за дополнителна забава. Исклучиво на. Материјал : Jerseyерси : 95% памук/5% спандекс; Ребреста : 93% памук/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи покриеност со големина S. : Cheeky. Затворање : стил на влечење; Затегната еластична лента за половината за тотална удобност. Карактеристики : Силуета со низок пораст; ознака помалку за дополнителна удобност; Супер-мек; Достапно во отпечатоци и цврсти материи. Необичен гаќички за јуниори од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.