0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
ВНМГ080408-ХА ВНМГ432-ХА Цпу Карбид Инсерти За Нерѓосувачки

ВНМГ080408-ХА ВНМГ432-ХА Цпу Карбид Инсерти За Нерѓосувачки

DEN 371.36
Достапно е за нарачката

Од стоката

Карактеристики : * Сосема нов и висок квалитет* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив* висока јачина на зафат, силна отпорност на удар и очигледни предности во големата брзина на обработка на кастрење* Се одржуваат Тесни толеранции за незаменливи перформанси* Практична И разноврсна средина за обработка со добри перформанси дури и во многу валкани средини како леано железо* Стегање На Корисникот, лесно се заменува, само треба клуч за да се заврши замената на сечилата и дихтунзите* додатоците имаат добра ригидност и долги работен век, што ги намалува Трошоците За Алатката на корисникот спецификација : модел : wnmg080408-hamaterial : carbidecolor Како Што Е Прикажано количина : 10 парчиња пакет вклучени : 10 * wnmg080408-ха вметнете белешка : 1.Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2.Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Карактеристики : GLFILL 10pcs WNMG080408-HA WNMG432-HA PC9030 Цпу Карбид Инсерти За Нерѓосувачки. Повод : Широко се користи во домови, трговски центри, хотели, фабрики, вклучувајќи ја и кујната. Перформанси : Добри перформанси на производот и Подобрување на квалитетот на животот. Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, потрајни. Забелешка : Ве Молиме проверете ја описот пред да нарачате. Сите други во потреба ве молиме контактирајте со нас директно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.