0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Венум Контакт Бокс Ракописи-Црна

Венум Контакт Бокс Ракописи-Црна

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Венумот" Контакт " Ракописите од 2,5 метри се направени од 100% памук, така што знаете дека тие ќе останат издржливи и во добра состојба за нивниот живот. Ракописите се токму она што ви треба за да се заштитите за време на вашите спаринг или тренинзи. Носете ја вашата омилена марка гордо на вашиот зглоб и земете ги вашите ракописи денес!За професионален и напреден бокс овие ракописи се задолжителни за заштита на вашите раце продадени во парови 100% памучно ткаено лого на венум лепенка за безбедна кука и јамка лесна за употреба кука за влечење и затворање на јамка 100% памук. Еластичен памук за удобност и цврстина. Велкро затворање. Продадени во парови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.