0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Машки Врвки За Влечење Лабави Панталони Секојдневни Џебови Дневни Панталони Темно Зелена XL

Машки Врвки За Влечење Лабави Панталони Секојдневни Џебови Дневни Панталони Темно Зелена XL

DEN 303.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Почитуван Клиент, Добредојдовте во мојата продавница.Ве молиме внимателно погледнете го водичот за големина пред да го купите подолу опис. Големина шема . Ознака големина М - - - - - Половината : (26.8") -Колкот : (45.7") -Должина : (38,2"). Големина На ознака Л - - - - - Половината : (28") -Колкот : (46.9") -Должина : (38,6"). Големина НА ознака XL - - - - - Половината : (29.1") -Колкот : (47.6") -Должина : (39"). Големина на ознака 2 XL - - - - - Половината : (30.3") -Колкот : (48.8") -Должина : (39,4"). Големина на ознака 3 XL - - - - - Половината : (31.5") -Колкот : (50") -Должина : (39,8"). Ознака големина 4 XL - - - - - Половината : (32.7") -Колкот : (51.2") -Должина : (40.2"). Големина на ознака 5 XL - - - - - Половината : (33.9") -Колкот : (52.4") -Должина : (40,6"). . Пакет Вклучени : 1 х Машки панталони. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Забелешки : . Ве молиме Дозволете 2-3 См Разлика Поради Рачно Мерење. Покрај Различни Компјутери Се Прикаже Бои Поинаку, Бојата На Вистински Објект Може Да Се Разликуваат Малку Од Подолу Слики, Ви Благодариме за Вашето Разбирање (1 инч = 2,54 см) Материјал : Полиестер.Добрата способност за нежност, пропустливост на воздухот и апсорпција на влага се чувствува мека и удобна, пријателска за кожата. Сезона : Лето, Пролет,. Машина за перење. Уникатен Дизајн. Супер мека ткаенина за удобност. Јасен, чист и сигурен во стил, мода и кул стил, го заслужувате тоа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.