0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Машки Памук Класичен Боксер Краток

Машки Памук Класичен Боксер Краток

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Келвин Клајн Памук Класичен Боксер Краток - 3 Пакет (НУ3019). Три е шарм, особено кога ќе ги купите Овие Класични Боксерски гаќички Во погодно пакување од 3. Направено од супер-меко 100% памучно плетено. Сите памучни удобност. Широкиот зашиен еластичен појас има лого што се повторува. Обложената контурна торбичка има влез од десната страна со ребрести ленти. Централен заден панел со рамно заклучување на седиштето. Ткаенина/ознака за нега во внатрешниот центар на задниот појас. Лентите за нозе се малку ребрести и удобни. 100% памук плете "дише. "Отвори мува. Келвин Клајн Машки Памучен Класичен Боксерски Краток (3-Пакет).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.